1 вересня навчання дозволять лише школам з бомбосховищами: скільки таких шкіл у ТернополіЗ 1 вересня, навчання розпочнуть лише в тих школах де є бомбосховище. Скільки закладів середньої освіти у Тернополі обладнані бомбосховищами?

1 вересня почнуть працювати в офлайн режимі будуть школи, які забезпечені бомбосховищами.

Про це повідомив заступник міністра освіти Андрій Вітренко

За його словами, треба бути реалістами, бо все залежить від безпекової ситуації в країні.

Зараз вказівок та рекомендацій, яким саме має бути укриття чи бомбосховище в навчальному закладі, від Міністерства освіти та науки обласні освітяни не отримували.

Школи Тернополя всі мають підвальні приміщення які можна використовувати як укриття. У цьому запевнила начальниця управління освіти та науки міськради Ольга Похиляк.

" Йдеться про безпеку та загрозу воєнних дій. Тому місцеві освітяни наразі очікують рекомендації Міністерства освіти та науки щодо вимог до бомбосховища чи укриття, які мають бути у школах і садочках. Проте говорити чітко, що заклади освіти відновлять роботу офлайн з 1 вересня, навіть за умови, що там буде бомбосховище", каже Ольга Похиляк.

Також, за словами заступника міністра освіти і науки України, ймовірно заклади освіти, в яких мешкають вимушено переміщені особи, не розпочнуть навчальний рік офлайн. 

Підписуйтесь на нашТелеграм-канал, де багато цікавих новин фото та відео!AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW