Бомбардування Чернігова: фахівці обстежують готель «Україна» та фіксують пошкодженняВночі 12 березня російська авіабомба влучила і зруйнувала одну із візитівок міста – готель «Україна».

Фото зруйнованої будівлі облетіли соцмережі і медіа всього світу і стали одним із символів облоги міста.

В той же день генпрокуратура відкрила провадження щодо руйнації готелю.

В межах цього провадження спеціалісти ДСНС та інших підрозділів провели огляд будівлі, рівня її руйнувань і фіксацію пошкоджень

Бомбардування Чернігова: фахівці обстежують готель «Україна» та фіксують пошкодження, фото-1

Представник власників Олександр Тарасовець, зазначив, що ця будівля була і є знаковою для Чернігова і буде точно відбудована, хоча і процес проведення розслідування в межах кримінальної справи, і процес відбудови може зайняти тривалий час.

«Так, ми бачили різні проєкти та ескізи реконструкції готелю, які оприлюднювали в мережі активісти, але поки ще не вирішено остаточно, що саме буде на цьому місці. Є різні думки з цього приводу, але можу запевнити, що цей комплекс точно буде прикрасою Чернігова у майбутньому», – повідомив Олександр Тарасовець.

Нагадаємо, раніше дизайнер Iван Огієнко запропонував «залишити ракетні шрами у містах» та оприлюднив свій варіант відбудови готелю «Україна».

*  *  *

Приєднуйтесь у Viber та Telegram до спільноти "Чернігівський Фонтан", де тільки найактульніші новини та історії нашого міста.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW