"Ховав від росіян, щоб здати СБУ": житель села на Харківщині переховував у себе військового рф, який народився у Кривому Розі, - ВІДЕОРосійський військовослужбовець укривався вдома у місцевого жителя в Шестакове Харківської області.

Відеозаписи допитів обох чоловіків 23 травня опублікував начальник Слідчого управління поліції Харківщини Сергій Болвінов.

Як стверджує затриманий військовий рф - він народився у місті Кривий Ріг, де й зараз проживають його родичі. 

Переїхав у Крим, який був анексований. Став громадянином рф, у армії служив наводчиком танку. 

Коли вони колонною з 5 танків заїхали на територію України, цей молодий чоловік вирішив не брати участь у «військовій операції», втік з танку і укрився у місцевого жителя в селищі Шестаково. За його словами, планував після війни поїхати до своєї сім’ї в Україні.

Місцевий мешканець, за його ствердженням, просто допоміг цьому хлопцю. Він покривав його в себе дома більше місяця, вдаючи його за сина. Знайдений був поліцейськими роти «СХІД».

Чому він одразу після деокупації не видав його, які ще дії вчиняв місцевий мешканець надаючи допомогу державі-агресору рф - буде з’ясовано в ході слідства за ст. 111-2 Кримінального кодексу України (пособництво державі-агресору). Обох затримано. AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW