Ризик техногенної катастрофи: рашисти обстріляли Запорізьку АЕС та місто ЕнергодарВійська рф намагалися силою захопити Запорізьку атомну станцію та місто Енергодар. Вони використовували з броньовану важку військову техніку.

Про це повідомляє редакція з посиланням на Запорізьку ОВА. 

рашистам дали команду стріляти з броньованої важкої військової техніки - танків та бронетранспортерів - для силового захоплення споруд і об’єктів Запорізької атомної станції та міста Енергодар.

У результаті злочинних дій загинули люди, зруйновано корпуси навчально-тренувального центру, перехідні естакади до реакторних відділень енергоблоків та інші технологічно важливі мережі та комунікації. Обстріли окупантів могли призвести до техногенної катастрофи.

Станом на 24 травня 2022 року Запорізька атомна електростанція продовжує працювати в енергосистемі України. 

Поточна потужність енергоблоків ЗАЕС цілком достатня для повноцінної життєдіяльності населення та роботи промислових об’єктів.

Запорізька АЕС дотримується норм ядерної, радіаційної та екологічної безпеки. На території промислового майданчику та санітарно-захисної зони екологічний, протипожежний та радіаційний стан – в межах норми.

Радіаційний фон на проммайданчику становить 11 мікрорентген за годину, в санітарно-захисній зоні – 8–12 мкР/год, що відповідає природному радіаційному фону в місці розташування ЗАЕС.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW