Про ситуацію в Хмельницькій області: переселенці, продовольство, досягненняПро ситуацію в області станом на ранок 23 травня розповів начальник обласної військової адміністрації Сергій Гамалій.

89 день героїчного опору українського нараду окупантам. Хмельниччина продовжує приймати внутрішньо переміщених осіб. Загалом через область транзитом проїхало понад 342 тис осіб.

Нещодавно до Солобковецького навчально-реабілітаційного центру поселено 25 людей з Богодухівського дитячого будинку-інтернату, що на Харківщині. Зокрема, 17 осіб опікунів дитячого будинку, 6 супроводжуючих працівників та 2 їх дітей.

Продовольча безпека країни - одне з наших головних завдань. На Хмельниччині посівна кампанія виконана на 100%. Аграрії області перевиконали план сівби ранніх зернових культур: посіяно понад 82 тис. га - 102%. Крім цього, на 93% запланованих площ посадили овочеві культури.

Українці демонструють перемоги на усіх фронтах. Днями наша спортсменка Марина Бех-Романчук, як єдина представниця від України, вперше виступала на етапі Діамантової ліги у потрійному стрибку та зайняла друге місце. Вітаємо нашу зірку з черговою перемогою.

Читайте також:"Представники Норвезького Червоного Хреста відвідали Кам'янець-Подільський".AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW