Денісова повідомила світову спільноту про факти сексуального насильства на ХерсонщиніУповноважена Верховної Ради України з прав людини Людмила Денісова вкотре заявила, що рф використовує зґвалтування та сексуальне насильство в інших формах як тактику ведення війни, систематично, повсюдно і з вражаючої жорстокістю. Через це Денісова звернулась до заступниці Генерального секретаря ООН - Спеціальної представниці з питань сексуального насильства в умовах конфлікту Праміли Паттен з проханням в рамках свого мандату ініціювати проведення відповідними органами рф розслідування фактів злочинів та притягнення до відповідальності винних осіб, а також вжиття заходів для попередження вчинення сексуального насильства російськими військами. 

"Закликаю світову спільноту забезпечувати запровадження персональних санкцій проти політичних лідерів, військових командувачів росії та виконавців  цих страшних злочинів!", - пише омбудсменка у Facebook.

За її словами, за останню добу на телефонну лінію психологічної допомоги Уповноваженого звернулися особи з Олександрівки Херсонської  області, які надали дозвіл на публікацію інформації про факти сексуального насильства:

Двоє дівчаток 12 та 15 років зґвалтовані рашистами. 

Дівчинка 6 місяців, росіяни ґвалтували чайною ложкою.

Двоє хлопчиків-близнюків дворічного віку разом з мамою були вдома. Увірвалися 5 рашистів, один тримав матір, решта по двоє гвалтували малюків орально та анально. Діти загинули від отриманих розривів та втрати крові. 

Трирічного хлопчика на очах у матері зґвалтували два рашисти, від отриманих травм дитина померла. 

"Сексуальне насильство суворо заборонено статтею 27 Женевської конвенції про захист цивільного населення під час війни 1949 року.

Зґвалтування як військовий злочин є найважчим злочином, а також однією із складових геноциду", - наголошує Денісова.

й проти політичних лідерів, військових командувачів росії та виконавців  цих страшних злочинів! AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW