З Одеси евакуювали 7 багатодітних сімей, - ВІДЕОЗ Одеси до Берна на комфортабельному автобусі вирушила група з 7 багатодітних сімей, у яких виховуються 23 дитини.

Про це повідомили в міськраді. 

Повідомляється, що швейцарська сторона надає одеситам безкоштовне житло та необхідну соціальну підтримку на весь час перебування у країні. Крім соцдопомоги дорослим надано право на роботу у Швейцарії, а дітям - на навчання. Буде організовано безкоштовні курси з вивчення іноземних мов.

"Ми відправляємо сім'ї та дітей туди, де їм буде безпечніше. Організувати всю поїздку допомагає наш рабин Авраам Вольф, разом із небайдужими колегами та друзями. Сім'ї житимуть у повному достатку та безпеці 0 для нас це дуже важливо", - зазначив мер Одеси Геннадій Труханов.

Також зазначається, що тимчасовий захист для багатодітних сімей Одеси проводиться за ініціативи Всесвітнього Єврейського Конгресу та за підтримки Державного секретаріату з питань міграції Швейцарії та Одеської міської ради.

"Раніше багатодітні сім'ї були централізовано евакуйовані в поріднені міста Одеси Регенсбург та Геную", - нагадали в міськраді. AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW