У Львові вшанували борців за незалежність УкраїниНа Личаківському кладовищі вшанували пам’ять усіх борців за незалежність України. 

22 травня, у Свято Героїв, у Львові на Личаківському кладовищі вшанували пам'ять усіх борців за незалежність України. Про це повідомили у пресслужбі Львівської міськради. 

Поклали квіти та лампадки до могил на полі почесних поховань на вулиці Мечникова та на полі почесних поховань № 67. Далі, молитовно та запаленням лампад пом'янули воїнів-Героїв на полі почесних поховань №76. Духовенство звершило екуменічну молитву.

Поминальні заходи відбулись у супроводі військового оркестру Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного.

У Львові вшанували борців за незалежність України
Фото: Романа БалукаУ Львові вшанували борців за незалежність України
Фото: Романа Балука

Довідково. Щорічно в четверту неділю травня в Україні вшановують усіх Героїв, які упродовж століть боролись за незалежну й демократичну державу, та сучасних Героїв, які зараз відстоюють територіальну цілісність України. Це день, коли згадують всіх українських воїнів, які є символом мужності та відваги. Цього року Свято Героїв Україна відзначає 22 травня.

Читайте також: Як пройшла минула доба у Львові та області: ситуація станом на 22 травня

Фото на головній: Романа БалукаAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW