На Новоград-Волинщині жінці дали штраф за продаж алкоголю неповнолітньомуНа Звягельщині адмінкомісія притягнула жінку до відповідальності за продаж алкоголю неповнолітньому. 

Поліцейські нагадують: продаж пива, алкогольних, слабоалкогольних напоїв особі, яка не досягла 18-річного віку, тягне за собою накладення штрафу від 400 до 800 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. Правоохоронці продовжують проводити рейди торгівельними закладами міста і району для попередження таких випадків. 

Нещодавно ювенальні інспектори відділу поліцейської №1 (м. Баранівки) під час однієї з таких перевірок задокументували факт продажу пива 13-річному хлопцеві. 

Продавчиня одного з магазинів Баранівської територіальної громади, не запитавши відповідних документів покупця, продала йому алкогольний напій. 

Відтак відносно жінки правоохоронці склали адміністративний протокол за ч. 2 ст. 156 (Порушення правил торгівлі пивом, алкогольними, слабоалкогольними напоями…) КУпАП та направили матеріали на розгляд відповідних органів. 

Днями адмінкомісією було ухвалено рішення про притягнення продавчині до відповідальності у вигляді штрафу розміром 6800 гривень.  

Шановні підприємці та продавці, неухильно дотримуйтесь вимог чинного законодавства, запитуйте у покупців документи, що підтверджують їх вік, не реалізовуйте алкогольні напої та тютюнові вироби дітям, адже молодь – це майбутнє нашої #країни.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW