У Сумах виявлено двох іноземців, які незаконно прибули в Україну з території рфУ Сумах працівниками відділу організації запобігання нелегальній міграції, реадмісії та видворення Управління ДМС у Сумській області спільно з представниками УСБУ в області виявлено двох неврегульованих мігрантів - громадян Афганістану.

Зі слів іноземців-порушників прибули вони на Сумщину з території рф, перетнувши державний кордон поблизу пункту пропуску "Юнаківка", з метою подальшого транзитного проїзду територією України до країн ЄС. Втім, "кінцевою" зупинкою молодиків в Україні став один з блок - постів на в'їзді до обласного центру.

Наразі, стосовно порушників працівниками УДМС вже вжито заходів адміністративного впливу за ст.203 КУпАП, далі іноземців "відпрацьовуватимуть" інші компетентні служби та відомства, які так, як і міграційна служба, задіюють всі свої наявні засоби та ресурси, зусилля яких спрямовані на недопущення незаконного перебування на території України, особливо у воєнний час, осіб, які тим чи іншим чином пов'язані з країною, що чинить військову агресію проти України.

Управління ДМС у Сумській областіAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW