У Києві продовжує відновлюватися бізнес: що вже працюєУ Києві поступово відновлює роботу бізнес. Так, вчора, 19 травня, у місті працювали понад 2000 продуктових магазинів, понад 70 підприємств ринкової мережі, 555 кав’ярень, 63 пекарні, близько 600 перукарень, барбершопів та студій манікюру, понад 650 СТО, частково відновили роботу ТРЦ.

Про це повідомив перший заступник голови КМДА Микола Поворозник.

Також відкрилося та працює близько 125 ремонтних майстерень одягу та взуття, 37 веломайстерень, понад 110 магазинів одягу, понад 115 пунктів обслуговування гаджетів та ноутбуків, 14 хімчисток, 88 автомагазинів та 42 мийки.

Микола Поворозник додав, що працює майже 200 об’єктів роздрібної торгівлі «Київхліб», у тому числі 11 на території Київської області у містах Бровари, Фастів та Русанів.

Знайти інформацію про заклади, які відновили роботу, можна у застосунку «Київ Цифровий» на мапі працюючого бізнесу.

Нагадаємо, раніше ми розповідали, що після кількох місяців війни, до столиці повертається спокійне та розмірене життя. Повітряні тривоги все ще інколи турбують мирних мешканців, але вони поступово звикають та привчаються з ними жити.

Зі списком локацій Києва, які відчинили свої двері та чекають відвідувачів в умовах воєнного стану, можете ознайомитися тут.

Вас також може зацікавити: Музей народної архітектури та побуту "Пирогово" у Києві відновив роботу

Це наш Telegram. Приєднуйтеся до нашої спільноти, аби разом наближати перемогу. Там ми швидко публікуємо найважливіші новиниAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW