Президент України став найвпливовішою людиною року за версією читачів американського видання TimeПрезидент України Володимир Зеленський став найвпливовішою людиною року за версією читачів американського видання Time.

Як повідомляє кореспондент Укрінформу, про це йдеться у статті Time,  пише Сайт міста Чернівці 0372.ua

 “Український президент Володимир Зеленський очолив цьогорічний читацький рейтинг Time, у якому читачі голосували за людей, які, на їх переконання, заслуговують на місце в переліку найвпливовіших людей року за версією нашого видання. Зеленський посів перше місце, отримавши 3,3 млн голосів, що становить 5% від загальної кількості”, - йдеться у матеріалі.

Зазначається, що другу сходинку читацького рейтингу займає глава SpaceX і Tesla Ілон Маск, який отримав 3,5% голосів. “Минулого грудня Маск був названий Time людиною 2021-го року за його вплив “на життя на Землі й, потенційно, поза Землею теж”, - нагадує Time.

На третьому місці рейтингу - британський прем’єр-міністр Борис Джонсон, а на четвертому - збірно медичні працівники. Замикає п’ятірку лідерів президент США Джо Байден.

Time зауважує, що остаточний перелік найвпливовіших людей року за версією видання буде оприлюднено 23 травня. Його сформує редакція Time.

Читайте також: Держава веде підготовку для будівництва 32 тис. квартир для переселенців

Подати заявку на отримання довідки ВПО та виплат українці, можуть знову через "Дію"AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW