На Донеччині окупанти фосфорними бомбами знищили школу в Авдіївці, - ФОТООкупанти знищили на Донеччині ще один навчальний заклад – Авдіївську школу №1.

Сьогодні вночі російська армія обстріляла її забороненими фосфорними боєприпасами. Школа згоріла вщент. На щастя, обійшлося без постраждалих: у будівлі перебували тільки чергові, їм вдалося врятуватися, інформує голова Донецької ОВА Павло Кириленко.

На Донеччині окупанти фосфорними бомбами знищили школу в Авдіївці, - ФОТО, фото-1До широкомасштабного російського вторгнення у Авдіївській школі №1 навчалося понад 200 дітей. Сюди часто приїжджали гості з різних куточків країни та з-за кордону. Тепер тут самі руїни.

На Донеччині окупанти фосфорними бомбами знищили школу в Авдіївці, - ФОТО, фото-2У школі не було жодного військового, жодної військової техніки. Просто росіяни, як завжди, цілеспрямовано нищать цивільну інфраструктуру.


Загалом від 24 лютого росіяни на Донеччині пошкодили та зруйнували 416 закладів освіти, у тому числі 181 дитсадок, 191 школу, 23 заклади професійно-технічної освіти і 21 виш.

На Донеччині окупанти фосфорними бомбами знищили школу в Авдіївці, - ФОТО, фото-3


Все відбудуємо. А росіяни - за все заплатять!AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW