Потрапив під обстріли окупантів: у Чернігові почали ремонтувати центр екстренної медичної допомоги«Швидка» у Чернігові працювала під час облоги міста. У місті було дуже багато поранених, які потребували допомоги. Медики не раз самі потрапляли під потужні обстріли.

Як повідомляє «Час Чернігівський», будівлю центру екстренної медичної допомоги окупанти пошкодили у перші дні війни. Були вибиті вікні і двері, а один із снарядів рашистів зруйнував стіну. Персонал «швидкої» вдалося вчасно евакуювати.

ФОТО: Чернігівська ОДАФОТО: Чернігівська ОДА

Наразі будівельники вже почали ремонт станції «швидкої». На першому етапі на Чернігівщині відновлюватимуть критичну інфраструктуру

«Спочатку маємо відновити критичну інфраструктуру: мережі, лікарні і дитячі садочки. Це те, що ключове для того, щоб міста зажили більш менш нормальним життя, а потім переходимо до житлового фонду. Там є дуже багато різних механізмів, як це будемо робити», - розповів В'ячеслав Чаус, начальник Чернігівської ОВА.

Автопарк «швидкої» вдалося зберегти. Нині станція забезпечена усім необхідним для безперебійної роботи.

*  *  *

Приєднуйтесь у Viber та Telegram до спільноти "Чернігівський Фонтан", де тільки найактульніші новини та історії нашого міста.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW