На шляху з тимчасово окупованого Херсону до Кривого Рогу - десятки блокпостівНа шляху з Херсона до підконтрольної української території через Берислав на Кривий Ріг - 64 блокпости. Іноді блокпости розташовані за півкілометра-кілометр один від одного. 

Про це пише у Facebook журналіст Олег Батурін.

"Дорога надважка. Виїхати нам з першого разу на вдалось, ночували в Бериславі. Окупанти окопуються всюди, риють траншеї і окопи будівельними кранами, будують якісь бетонні оборонні споруди в землі, всією дорогою купа техніки. Просто велике військове будівництво вздовж усієї траси. Їх не просто багато, їх дуже багато, як мурах у мурашнику", - цитує журналіст слова чоловіка, якому вдалося виїхати на підконтрольну територію України наприкінці минулого тижня.

Щоправда одна з користувачок соцмережі зауважує, що блокпостів на цьому маршруті близько 30.

"Все інше, то люди рахують кожного бомжа з автоматом вздовж дороги, та зі стільцем в окопі!", - зазначає Юлія, уточнюючі, що ці "бомжі з автоматами" зупиняють, таки, цивільні автівки, щоб "стрельнуть сігарєтку", "взять ключ на 12", "дай сімку ілі телефон позвоніть" чи вимагають ще щось подібне. AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW