В Україні шукають добровольців для відбудови інфраструктури країниУкраїнську інфраструктуру почали відбудовувати. 

Як повідомили у пресслужбі Львівської військової адміністрації, меценати та добровольці проєкту "Добробат" почали відбудовувати зруйновану інфраструктуру країни. Наразі до будівельних батальйонів вже долучилися понад 27 тисяч охочих допомогти. 

«Добробат» заснували радник голови Міністерства внутрішніх справ та керівника Офісу Президента Віктор Андрусів та керівник Київської школи державного управління імені Сергія Нижного Ростислав Смірнов.

Добробатівці уже доклали зусиль на Київщині. Зараз вони продовжують розчищати вулиці, розбирати завали та проводити ремонти у шести населених пунктах Чернігівської, Сумської та Київської областей.

Залежно від масштабу робіт і початкового місцезнаходження волонтерів, житлом на місцях забезпечують тих, хто цього потребує. Розвезення добробатівців на об’єкти здійснюють автобусами, які організовують волонтери разом із місцевими адміністраціями.

«Добробат» активно співпрацює з Державною службою з надзвичайних ситуацій та органами місцевої влади. Усі об’єкти, на яких працюють добровольці, проходять попередню перевірку на розмінування.

Добровольчий будівельний батальйон «Добробат» допомагає країні поступово ставати на ноги та відбудовуватися. Долучитися до нагального відновлення України може будь-хто, зареєструвавшись через сайт або телеграм-канал «Добробату».

Читайте також: У навколишніх будинках повилітали шибки: Садовий про наслідки обстрілу ЛьвівщиниAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW