На Херсонщині "почесний" зрадник Репілевський реєструє свій бізнес у тимчасово окупованому КримуДепутат Херсонської обласної ради від ОПЗЖ та член виконкому Новокаховської міської ради Едуард Репілевський заявив про необхідність реєстрації бізнесу в тимчасово окупованому Криму, аби поставляти туди продукцію.

Про це пише у Facebook журналіст Олег Батурин.

"З інтерв’ю зрозуміло, що він уже проходить реєстрацію в «податковій інспекції» та в банку, що працює в Красноперекопську", - додає Батурін.

Повідомляється також, що торік Новокаховська міськрада надала колаборанту звання "Почесний громадянин міста Нова Каховка". "Сталося це після того, як він виділив майже 1,5 млн грн на реконструкцію парку Слави, який не потребував реконструкції. Вочевидь, уже тоді готувався до "побєдобєсних" карнавалів з орками.

На підтримку присвоєння почесного звання Едуарду Репілевському виступила більшість депутатського корпусу. І не лише однопартійці з “ОПЗЖ”, а й обранці від “Європейської солідарності” та “Слуги народу”", - уточнює журналіст і цитує одного з депутатів:

- Репілевський заслужив на цю нагороду. Він багато робить для нашого міста. Це дуже порядна людина, - сказав на пленарному засіданні сесії міськради 25 серпня 2021 року депутат Новокаховської міськради від “Слуги народу” Сергій Петрушевський".

Нагадаємо, нещодавно Репілевський та гауляйтер Каховщини Леонтьєв відкривали футбольний турнір з нагоди "Дня Пабєди".

На Херсонщині "почесний" зрадник Репілевський  реєструє свій бізнес у тимчасово окупованому Криму, фото-1

AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW