Росіяни запровадили процедуру «фільтрації» у кожному тимчасово окупованому українському місті, - ДенісоваРашисти запровадили процедуру «фільтрації» у кожному тимчасово окупованому українському місті.

Про це повідомила уповноважена Верховної ради України з прав людини Людмила Денісової.

За даними партнерських правозахисних організацій її пройшли вже понад 37 тисяч громадян. Зараз цю процедуру також проходять люди, які були примусово депортовані в рф.

Для «особливо небезпечних» в ідеологічному розумінні та «неблагонадійних» українців «фільтрація» стає постійною – люди змушені її проходити кожні три дні.

Громадян України допитують, ретельно оглядають, при цьому утримують в нелюдських умовах, принижують і катують.

Це не просто дискримінація українців за ознакою національності, це один із елементів тотального геноциду нашої нації.

Ідеї «меншовартості» українського народу, другосортності, штучності української державності – складові україноненависницької ідеології, яку роками зрощувала російська пропаганда і якою сьогодні політичне і військове керівництво рф виправдовує знищення українців.

Будь-який примус фізичного чи морального порядку до цивільного населення, зокрема з метою отримання від них або від третіх осіб якихось відомостей, є грубим порушенням міжнародного гуманітарного права та звичаїв ведення війни.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW