23 800 грн зарплати на місяць: роботодавці терміново шукають людей без дипломів, кому потрібна роботаУ теперішні непрості часи величезна кількість українців та українок була змушена полишити рідні місця та вирушити у західні області нашої країни, а то і за кордон. У нових краях люди змушені шукати роботу, щоб забезпечувати себе і своїх близьких.

Як інформує "Biz.today.ua", про нові вакансії та перспективи для українок розповіли в аналітичному центрі агентства з працевлаштування Gremi Personal.

Кількість вакансій у Польщі стала стрімко зростати у травні. Це пов'язано із сезонністю робіт. Початок літнього періоду приніс нові вакансії на польському ринку праці, які будуть актуальні приблизно до кінця жовтня. Ці вакансії, як правило, не вимагають високих мовних навичок та високої кваліфікації. А отже, українки, які не бояться фізичної роботи, можуть розраховувати на працевлаштування.

Де можуть знайти собі роботу українки?

Багато нових вакансій відкривається в літній сезон на рибзаводах і м'ясокомбінатах. Робота там нелегка, як правило - шестиденна. Зате можна обійтися мінімальним знанням польської мови і не потрібні особливі професійні навички: усьому навчать на місці. Зарплата там у середньому становить 23,1 тис. гривень на місяць.

Крім того, з'являється багато вакансій у логістиці, а також у сфері обслуговування. Адже розпочинається сезон відпусток. Отже, знадобиться багато додаткових робочих рук в індустрії відпочинку та розваг. Покоївки у недорогих готелях, а також посудомийки на кухнях можуть розраховувати на зарплату близько 3500-3600 злотих (23,8-24,5 тис. гривень).

"Робота в логістиці та e-commerce також затребувана серед українських жінок, які не знають мови та не мають досвіду. На комплектації замовлень і товарів можна заробити 3200 злотих на місяць (21,7 тис. грн)", - йдеться в аналітичному. звіті.

Крім того, трохи згодом відкриються сезонні вакансії у фермерів. Робота зі збирання фруктів і ягід вимагатиме чимало рук. Причому працівники у сільському господарстві будуть затребувані протягом усього літньо-осіннього сезону. А отже, буде й зарплата, принаймні, до середини осені.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW