З початку року поліцейські Житомирщини опрацювали майже 92 тисячі повідомленьІнформацію про виклики приймали оператори цілодобової лінії «102», у подальшому завдання надходили нарядам поліції, які у цей час працювали у громадах області. Причому понад 16 тисяч (17% від загальної кількості) - потребували невідкладних дій поліцейських.

Читайте також: Протитанкіст ЗСУ: «У планах – довести рахунок знищеної ворожої бронетехніки до сотні»

Працівники диспетчерської служби, отримуючи повідомлення про подію, оцінюють першочергову інформацію та передають її для забезпечення реагування відповідними нарядами поліції. За 4 місяці 2022 року поліцейські опрацювали майже 92 тисячі повідомлень від громадян як інформаційного характеру, так і про події та правопорушення. Половина з цих відомостей (49,5 тисяч) містили ознаки адміністративних чи кримінальних діянь і перевірялись більш детально.

Залежно від ситуації, на виклики громадян прибувають відповідні підрозділи поліції. Найчастіше це групи реагування патрульної поліції (майже 9 тисяч виїздів) та патрульні поліцейські (4,5 тисячі), слідчо-оперативні групи (майже 900) або дільничні офіцери (понад 800), поліцейські охорони (775), підрозділи протидії домашньому насильству, спецпризначенці РПОП, нацгвардійці та інші.

Як свідчать статистичні відомості, найбільше навантаження приходиться саме на обласний центр: третина завдань приходиться на Житомирське районне управління поліції та Управління патрульної поліції.

Нагадаємо, під час воєнних дій для зменшення перенавантаження спецлінії «102» у поліції області було створено резервний номер телефону 067-411-22-70, за яким можна звернутися та повідомити про подію. За цим же номером можна залишити повідомлення у месенджері Telegram @Police_zt

Відділ комунікації поліції Житомирської області

Читайте також: На Житомирщині виявили уламки ще однієї ворожої ракети - поліція документує воєнні злочини рашистів

Підписуйтесь на нас у соціальних мережах, ще більше оперативної інформації тут:

  • Telegram
  • Instagram
  • Facebook


AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW