У Кременчуці відбулася сесія міської ради, прийнято ряд питань13  травня  2022 року  відбулося сьоме позачергове  пленарне засідання шістнадцятої сесії Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області.

 про це повідомляє офіційний сайт міськвиконкому. 

На сесії затверджено близько 15 рішень виконавчого комітету, що стосуються бюджетних та фінансових питань, важливих для забезпечення нормальної життєдіяльності міста.

         Прийнято рішення «Про нагородження почесним знаком «За заслуги перед містом» добрих друзів Кременчука та кременчужан керівників міст-побратимів з Польщі та Болгарії: мера міста Бидгоща (Польща) пана РАФАЛА БРУСКІ та кмета міста Свищов (Болгарія) пана ГЕНЧОБОЖИНОВА ГЕНЧЕВА.

Депутати розглянули і підтримали питання: « Про безоплатну передачу майна, яке належить до комунальної власності Кременчуцької міської територіальної громади, у державну власність військовій частині А7311», «Про безоплатну передачу майна, яке належить до комунальної власності Кременчуцької міської територіальної громади, у державну власність військовій частині А1546» та « Про безоплатну передачу майна, яке належить до комунальної власності Кременчуцької міської територіальної громади, у державну власність військовій частині 3059».

     Представники депутатського корпусу  також прийняли  рішення «Про безоплатну передачу майна, яке належить до комунальної власності Кременчуцької міської територіальної громади, у державну власність»

     На сесії  у новій редакції прийнято  Програму розвитку та удосконалення цивільного захисту населення Кременчуцької міської територіальної громади на 2019-2023 роки,  Програму розвитку територіальної оборони Кременчуцької міської територіальної громади в новій редакції та Міську програму забезпечення службовим житлом військовослужбовців та працівників силових структур, підрозділи яких розташовані на території міста Кременчука на 2021-2025 роки в новій редакції.

      Затверджені рішення «Про внесення змін до рішення Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області від 23 листопада 2021 року «Про затвердження Програми оптимізації та розвитку системи тепло-забезпечення та гарячого водопостачання м. Кременчука на 2022-2024 роки» та «Про внесення змін та затвердження статуту комунального підприємства «Теплоенерго» Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області в новій редакції».

На сесії міської ради також прийнято ряд земельних питань.

         Підтримали представники депутатського корпусу і рішення «Про визначення імплементуючого партнера та головного розпорядника коштів для отримання благодійної допомоги від ЮНІСЕФ».AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW