Бутусов: Блискуча перемога української армії на Сіверському ДонціВідомий журналіст та військовий експерт Юрій Бутусов розповів про нові успіхи воїнів ЗСУ на Донбасі.

Про це Бутусов написав на своїй сторінці у Фейсбук.

"Блискуча перемога української армії на Сіверському Донці!

Російський наступ під селами Білогорівка, Серкбрянка та Дронівка Луганської області повністю розгромлений.

Сьогодні на власні очі спостерігав відхід та втечу російських військ з плацдарму біля села Білогорівка. 8 діб поспіль російські війська намагались прорватись через річку Сіверський Донець і створили три плацдарми.

Але стійкість української піхоти, героїчна атака наших танкістів, потужні удари артилерії з корегуванням дронів, пуски протитанкових ракетних комплексів дозволили зупинити російські війська та завдати їм важких втрат, і росіяни просто не витримали бою.

Російські війська були вибиті поступово з кожного плацдарму, і сьогодні я мав честь бачити як тікають під гуркіт українських гармат російські танки від Білогорівки. Ця невдала спроба вартувала російській армії біля 100 одиниць бойової техніки, сотні знищених військових. Дуже скоро напишу про цю битву, та розкажи о про з’єднання, які зробили основний внесок у цей бойовий успіх", - повідомив Бутусов.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW