Корупційні потоки: службовець одного з нацпарків Одещини розробив схему одержання хабарів від браконьєрів,- ФОТОКерівник відділу адміністрації одного з національних парків Одещини за хабарі дозволяв браконьєрам ловити рибу.

Написала пресслужба Одеської обласної прокуратури

За даними слідства, ділок розробив протиправну схему одержання хабарів від осіб, що займаються браконьєрським промислом рибних ресурсів на території Парку. Так, чоловік через підлеглих йому майстрів з охорони природи парку брав гроші за невжиття заходів реагування на правопорушення у сфері екології.

Кошти переводилися на банківський рахунок ділка або надавались особисто в руки.

Зокрема, службовець отримав 21 тис грн за двотижневий браконьєрський лов риби 5 човнами, із розрахунку 2 тис грн за один човен за тиждень.

Прокурори Одеської обласної прокуратури скерували до суду обвинувальний акт стосовно керівника відділу адміністрації одного з національних парків Одещини за фактом вимагання та одержання неправомірної вигоди (ч. 3 ст. 368 КК України).

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснювали слідчі ТУ ДБР у Миколаєві за оперативного супроводу співробітників УСБУ в Одеській області.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW