Відкриття власної справи: необхідні кроки та послідовність дій, — АНОНC ОНЛАЙН-ЗУСТРІЧЕЙТравневі можливості від ЖОМГО "Паритет"/Zhytomyr Youth NGO "Parity" для мам!!!

Запрошуємо до участі у безкоштовних, але ресурсних онлайн-зустрічах. Реєстрація на онлайн-курс "Відкриття власної справи: необхідні кроки та послідовність дій" триває до 16 травня 2022р.

Початок занять - 17 травня о 19.00.

Передбачається 3 зустрічі:

  • 17 травня,
  • 20 травня,
  • 24 травня 2022 р.

Тренеркою курсу є Тетяна Романенко, консультантка та тренерка з фінансової грамотності.

Підприємиця з 2005 року, зараз працює з міжнародними організаціями, консультантка з управління бізнесом. У підходах до управління особистими фінансами та у підприємництві віддає перевагу простим та зрозумілим підходам. Рахувати гроші цікаво, а досягати поставлених цілей мотивує не зупинятися! Наша головна ідея - підтримати мам у непрості часи, допомогти відновити/покращити ресурсний стан та змістовно провести час разом.

Усім, хто заповнить анкети до 24.00 16 травня 2022р. організаторки надішлють посилання на приєднання до заходу та за потреби проінструктують, як зареструватися на платформі ZOOM.

Наша головна ідея - підтримати мам у непрості часи, допомогти відновити/покращити ресурсний стан та змістовно провести час разом.

Заходи реалізуються у рамках конкурсу "Інноваційні гранти" за підтримки Уряду Канади у рамках проєкту «Жінки України: залучені, спроможні, незламні», що впроваджується організацією Пакт.

Посилання на анкету тут.

Відкриття власної справи: необхідні кроки та послідовність дій, — АНОНC ОНЛАЙН-ЗУСТРІЧЕЙ, фото-1

AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW