російські окупанти планують повернути Херсонщині герб часів російської імперіїЗагарбники планують повернути Херсонщині герб часів російської імперії.

Про це повідомила уповноважена Верховної Ради України з прав людини Людмила Денісова

Вперед до часів російської імперії! Загарбники тягнуть захоплені українські території у минуле прискореними темпами.

Для «максимальної інтеграції» до складу рф, окупанти планують повернути Херсонській області герб часів перебування регіону у складі російської імперії та надати її мешканцям право на отримання російського громадянства.

Крім того, на захоплених землях загарбники намагаються запровадити розрахунки у рублях, а також відновити залізничне сполучення з тимчасово окупованим Кримом.

Незгодних з «прискореною інтеграцією» мешканців Херсонщини росіяни катують у підвалах. 

У Херсоні, селищі Новоолексіївка, місті Генічеську окупаційні «адміністрації» або військові рф складають списки активістів, які брали участь у громадянській блокаді Криму у 2015 році, або тих, хто служив в АТО. 

До них приходять додому та забирають під дулами автоматів.

Наразі 500 осіб перебувають у катівнях, облаштованих рашистами в Херсонській області та піддаються жорстоким тортурам з боку окупантів.

Такі дії російських загарбників на тимчасово окупованих територіях – це воєнний злочин, визначений Статутом Міжнародного військового трибуналу та Римським статутом Міжнародного кримінального суду, та порушення норм Женевської конвенції про захист цивільного населення під час війни.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW