На Тернопільщині десятки населених пунктів на три дні залишились без газопостачанняМайже 40 сіл відсьогодні змушені обходитися без газу на Лановеччині.

Зумовлено це ремонтно-профілактичними роботами на ГРС м. Ланівці. Їх розпочали учора, 10 травня.У цей же період Лановецька дільниця Шумського УЕГГ буде проводити планові ремонтно-профілактичні роботи на розподільчих газопроводах та газорегуляторних пунктах.В зв’язку з цим припинено подачу газу споживачам міста Ланівці та сіл с.Нападівка, с.Борсуки, с.Синівці, с.Борщівка, с.В.Кусківці, с.Передмірка, с.Печірна, с.Снігурівка, с.М.Снігурівка, с.Краснолука, с.Якимівці, с.Татаринці, с.Загірці, с.Михайлівка, с.Юсківці, с.Грибова, с.Гриньки, с.Козачки, с.Коростава, с.Кутиски, с.Осники, с.Огризківці с.Молотків, с.Білозірка, с. Манево, с.М.Корначівка, с.Москалівка, с.Плиска, с.Люленці, с.Буглів, с.Ванжулів, с.Жуківці, с.Шушківці, с.Іванківці, с.Оришківці, с.Волиця, с.М.Кусківці, с.Бережанка.

Відновлення газопостачання відбудеться 13 травня.

"Просимо передбачити на ці дні резервні види енергозабезпечення.Виходячи з дому не забувайте перекривати газові крани на приладах та на опусках перед ними. Про початок відновлення газопостачання в населених пунктах буде повідомлено за допомогою гучномовців", – йдеться в повідомленні Лановецької дільниці Шумського УЕГГ ПрАТ “Тернопільгаз”.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW