До львівської лікарні потрапив чоловік, який отримав важкі опіки, рятуючи людейНа лікування до Львова потрапив чоловік, який отримав важкі опіки.

До Львова евакуювали 30-річного Євгена із Дружківки, що на Донеччині. Про це повідомили у пресслужбі Львівської міської ради.

Намагаючись врятувати безхатьків під час пожежі, він отримав важкі опіки. Спершу його лікували у Краматорську та Дніпрі, а тепер йому надають допомогу у Львові.

Зазначається, що 1 березня Євген із друзями, проходячи повз, побачив, що горить приміщення, в якому перебували безхатченки. Чоловік одразу ж поспішив на допомогу та зумів витягнути з вогню двох людей. Коли рятував третього, сам упав у полум’я.

«Нас відправили в Краматорськ, в опікове відділення, де ми пролежали місяць, а потім евакуювали у Дніпро. Син отримав дуже важкі опіки, тиждень тому йому зробили операцію. Під час пожежі ніхто не постраждав, лише він», - каже мама Євгена 49-річна Ірина.

На Євгена очікує ще декілька етапів лікування, адже первинну пересадку шкіри йому зробили в Дніпрі. Під час пожежі він отримав опіки нижніх кінцівок. Зараз його стан – середньої важкості, тож чоловік та його мама не втрачають надії на одужання.

Читайте також: У львівській квартирі виявили тіло жінкиAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW