У кішки Шафи, яку волонтери врятували з Бородянки, з'явилося 12 власників: всі на неї претендуютьНа кішку Шафу, яку волонтери врятували з 7-го поверху зруйнованої рашистами багатоповерхівки в Бородянці, претендує вже 12 так званих власників.

Про це повідомив ЗооПатруль на своїй сторінці в Facebook.

"Ми змушені пояснити вчерговий раз – Шафа не річ, її не можна просто комусь віддати. Хочемо вас запевнити, зараз Шафа в безпеці і ми нізащо жодну тваринку не покинемо напризволяще", - написали волонтери. 

Фото: ЗооПатруль

Фото: ЗооПатруль

Нагадаємо, що операція порятунку вже відомої на всю Україну кішки Шафи, відбулася близько тижня тому. Киця майже два місяці виживала в руїнах вщент зруйнованого рашистами будинку в Бородянці. Виявилося, що тварині 10 років і те, що вона вижила без води та їжі стільки часу - справжнє диво!

Після кількох місяців, проведених в муках, на кішку раптово звалилася популярність. Вона стала черговим символом стійкості та незламності, за це й отримала відповідне ім'я - Шафа( бо така ж стійка, як вціліла шафа на кухні зруйнованого будинку в Бородянці).

Як результат  - на кішку почали претендувати незнайомі люди, які не мають до неї жодного відношення. І всі вони вимагають негайно повернути тварину.

Та волонтери запевняють, що в першу чергу повинні вилікувати Шафу. Тож поки її нікому не віддадуть.

"Киця поважного віку, вона пережила страшний шок і має проблеми з травленням. Зараз Шафа на лікуванні у одного з найкращих спеціалістів Києва. Ми не можемо допустити, щоб киця померла", - стверджують волонтери. 

А тим часом, ЗооПатруль буде з‘ясовувати, хто з 12 так званих власників каже правду, хто обманює і чому взагалі кицю покинули одну в будинку.

Вас може зацікавити: У Києві працює тимчасовий притулок для тварин, - ФОТО

Підписуйтеся на наш Telegram. Оперативно про найважливіше. Тільки перевірені новиниAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW