Хворий старець із ковдрою на колінах: Путін на параді перемоги мав нездоровий виглядПро діагнози Путіна ходять легенди. Все частіше у мережі поширюють чутки про серйозне захворювання кремлівського диктатора. Чергову хвилю бурхливого обговорення стану 69-річного Владіміра Путіна виклакала його поява на параді Перемоги у Москві. Путін виглядав розгубленим та безпорадним.

Перше, що кидалося в очі - хвороблива одутість обличчя президента-агресора. Можливо, набряк пов'язаний із зловживанням уколами краси та філерами, але це мало дуже нездоровий вигляд.На параді під час промови він майже не підіймав очей, переважно читаючи все з листочка.Окрім того, увагу користувачів привернула важка хода Путіна. Створювалося відчуття, що він намагається приховати кульгавість. Або йому складно пересуватися.
Вийшов Путін до трибуни в супроводі охоронців, вітаючи присутніх лівою рукою, хоча він і правша. Права ж рука була майже нерухома - про такі проблеми чутки ходять вже давно.

Під час самого параду Путіна бачили з теплою ковдрою на колінах. Навколо "фюрера" сиділи люди значно старші за нього і практично ніхто з них у ковдру не кутався.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW