«Місцеві зі сльозами на очах зустрічали захисників». З’явилися перші фото звільненого села Циркуни під ХарковомПіл Харковом село Циркуни з перших днів повномасштабного вторгнення росіян було в окупації.

«Руський мир» приніс лише страждання і розруху в Циркуни - знищені домівки та вулиці. Про це у своєму Telegram-каналі повідомив голова Харківської обласної військової адміністрації Олег Синєгубов.

Раніше ми писали, що на Харківщини ЗСУ звільнили село Циркуни.

За словами Олега Синєгубова, місцеві зі сльозами на очах зустрічали захисників, які вибороли звільнення села.

«Дякуємо кожному жителю за стійкість і патріотизм, за те, що мали мужність чинити опір попри терор росіян. Зараз тут працюють правоохоронці, які фіксують злочини окупантів. Підрозділи піротехніків поступово проводять розмінування. Просимо бути вкрай обережними і не поспішати із поверненням додому, як би цього не хотілося. Зараз це все ще небезпечно. Як тільки нам дозволять військові. ми почнемо відновлювати критичну інфраструктуру. Тримаємося і віримо в наші Збройні сили України, які щодня вибивають ворога з нашої рідної землі», - наголосив очільник ХОВА.

Нагадаємо, що у Харківській області ЗСУ відбили наступ російської армії в напрямку села. Детальніше про це читайте тут.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW