На Харківщині оголосили про підозру у державній зраді голові Старого Салтова та секретарю Вільхівської сільради, - ФОТОСьогодні, 7 травня, оголосили про підозру у державній зраді голові Старого Салтова Едуарду Коновалову та секретарю Вільхівської сільради Надії Антоновій.

Про це повідомив голова Харківської ОВА Олег Синєгубов.

За матеріалами слідства, одразу після окупації Старого Салтова Коновалов добровільно перейшов на бік окупантів, забезпечував їх житлом, агітував населення не чинити ворогам опір.

На Харківщині оголосили про підозру у державній зраді голові Старого Салтова та секретарю Вільхівської сільради, - ФОТО , фото-1Надія Антонова перейшла на бік загарбників в селі Кутузівка. Вона налагодила співпрацю з керівником російських військових з позивним "Вітязь". Антонова здала ветеранів АТО/ООС, мисливців та правоохоронців, змушувала місцевих носити білі пов’язки.

На Харківщині оголосили про підозру у державній зраді голові Старого Салтова та секретарю Вільхівської сільради, - ФОТО , фото-2Обом оголосили про підозру за статтею "Державна зрада в умовах воєнного стану". Їм загрожує покарання - від 15 років до довічного ув'язнення. Розслідування триває.

Дякуємо Харківській обласній прокуратурі та обласному Управлінню СБУ за реагування та принципову позицію!

Ніхто з тих, хто добровільно пішов на співпрацю з окупантами, не уникне покарання. Ані закон, ані український народ зрадників не пробачить!AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW