росіяни "евакуювали" майже 400 людей з Маріуполя у фільтраційний табірЗ окупованого рашистами Маріуполя вивезли 373 людини, яких російські війська “евакуювали” із укриттів меткомбінату “Азовсталь”, вивезли у фільтраційний табір в село Безіменне.

Як повідомив радник мера Маріуполя Петро Андрющенко, під час попередніх трьох днів, поки йшов ворожий штурм “Азовсталі”, процес депортації фактично було призупинено.

За словами радника мера, найогиднішим є той факт, що під прикриттям “журналістів” евакуйованих людей безсоромно допитують прямо в автобусах по дорозі від Азовсталі до села Безіменне.

-росіяни відверто незадоволені результатом допитів, оскільки ніхто з блокадників “Азовсталі” навіть не натякає на “звірства полку “Азов” - “нас тримали в заручниках” - глобальний провал пропаганди. Але сам факт допиту, бо інакше це не назвати, – це просто ще одне порушення в скарбничку воєнних злочинів росії. Найгірше, що ми вимушені миритись з цим заради рятування всіх, хто залишається в заручниках в Маріуполі, - сказав Андрющенко.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW