В Україні скеровано до суду перший обвинувальний акт щодо російського генералаВ Україні скеровано до суду перший обвинувальний акт щодо російського генерала, який вів агресивну війну.

Як повідомляє Генеральний офіс прокурора, 23 лютого 2022 року обвинувачений, перебуваючи у місті Джанкой Автономної Республіки Крим, особисто віддав особовому складу підпорядкованих збройних підрозділів наказ на вторгнення в Україну. А в подальшому організовував та контролював ведення бойових дій на території південних областей нашої держави. Для виправдання незаконної агресії та мотивації підлеглих генерал-майор армії РФ використовував типові кремлівські наративи про начебто необхідність захисту російськомовних мешканців.

Так за процесуального керівництва Офісу Генерального прокурора завершено досудове розслідування у кримінальному провадженні за підозрою командувача 22-го армійського корпусу Берегових військ Чорноморського флоту ВМФ ЗС РФ генерал-майора у плануванні, підготовці, розв'язуванні та веденні агресивної війни, а також у посяганні на територіальну цілісність і недоторканність України (ч. 2 ст. 437 та ч. 3 ст. 110 КК України).

Досудовим розслідуванням установлено, що високопосадовець армії держави-агресора спільно з іншими представниками військово-політичного керівництва РФ, у лютому 2022 року безпосередньо брав участь у підготовці та організації широкомасштабного вторгнення в Україну з тимчасово окупованої території півострова Крим.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW