Фахівці Житомиргазу продовжують відновлювати газопостачання до сіл, які були під окупацієюПрацівники Народицької дільниці активно проводять роботи для відновлення газопостачання до п’яти прикордонних населених пунктів Житомирщини. Працюють поетапно, адже не усі території досі безпечні для роботи.

Передусім газовики провели діагностику мереж контрольно-приладовим методом, далі – виконали заміну запірних пристроїв у підвідному газопроводі та здійснили ремонт газорегулюючого пункту.

ГРП було пошкоджено уламками та вибуховою хвилею від снаряду, що розірвався у кількох метрах від об’єкту критичної інфраструктури.

Наразі газорегулююче обладання повністю відновлене, а ділянки газових мереж, що були пошкоджені внаслідок обстрілів, замінено новими. Також працівники Народицької дільниці провели випробовування газопроводу на герметичність.

Відновлення доставки газу жителям п’яти сіл - основне завдання для фахівців газового господарства. У першу чергу газовики проводитимуть роботи у будинках, де живуть люди, далі ж продовжать відновлення після розмінування прибудинкових територій усіх домоволодінь.

Також у найближчих планах фахівців Житомиргазу – провести капітальний ремонт системи газопостачання як об’єкту критичної інфраструктури, зокрема підвідних газопроводів високого тиску, розподільчих газопроводів та чотирьох одиниць газорегулюючого обладнання.

Нагадаємо, що з перших днів війни саме працівники Народицької дільниці Овруцького відділення опинилися на передовій одразу двох фронтів: військового та енергетичного.

Наприкінці лютого ворожі обстріли пошкодили газопровід біля переходу через річку Норинь, яким доставлявся газ до п’яти населених пунктів. Тоді бригади з аварійно-відновлювальних робіт під бомбардуваннями виїхали на місце та відновили газопостачання, хоч частина сіл вже була під окупацією ворога.

У березні ворожий боєприпас пошкодив газорозподільний пункт у с.Радча. Однак через окупацію та бойові дії газовики змогли розпочати роботи з відновлення лише у середині квітня.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW