Потужна магнітна буря накриє Землю уже сьогодні: як припинити страждати від метеозалежностіУ ці дня (від 6 до 9 травня) Землю накриють потужні магнітні бурі, а тому метеозалежним людям варто поберегтися.

Як зменшити негативний вплив магнітної бурі на організм, розповів лікар-невролог і рефлексотерапевт Віктор Мацишин в інтерв’ю для "OBOZREVATEL."
Магнітні бурю чинять вплив на нервову систему людини і роблять її надчутливою. Але існує три основних способи покращити своє самопочуття.

Намагайтеся відпочити
В ці дні варто дати організму відпочити. Краще лягати спати не пізніше 22.00 і прокидатися о 6.00-7.00 ранку. Також чудово підходять медитації та інші способи відновлення організму.

Магнітні бурі і фізична активність
Фізична активність повинна бути адекватною і дозованою. Лікар радить починати свій день з 10-хвилинної зарядки.
Варто додати в свій тижневий графік 1-2 заняття спортом. А ось в дні, коли магнітні бурі надто активні, краще "викладатися" усього на 50% своїх можливостей. Таке навантаження вважається найбільш адекватним. Також медик рекомендує не забувати про прогулянки на свіжому повітрі і спортивну ходьбу.

Правильне харчування
Лікар зазначає, що  у дні коли магнітні бурі дуже активні, харчування повинне бути повністю збалансованим. Рекомендується організовувати обід між 12.00 і 14.00. В цей час можна з’їсти найкалорійнішу їжу за весь день. Якщо ви не відчуваєте голоду, тоді сніданок і вечерю можна пропустити. А ось на ніч бажано не переїдати.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW