Україна готова припинити транзит російського газу, якщо Європа ухвалить рішення про відмову від ньогоУкраїна готова припинити транзит російського газу, якщо Європа ухвалить рішення про відмову від нього. 

Про це на брифінгу в Медіацентрі Україна – Укрінформ повідомив голова комітету Верховної Ради з питань енергетики Андрій Герус,  пише Сайт міста Чернівці 0372.ua

"Як тільки європейські країни перестануть купувати російський газ, ми з радістю перестанемо його транзитувати. Тому тут важлива об'єднана спільна позиція. Ми підтримуємо ембарго як на нафту, нафтопродукти, так і на вугілля, так і на газ", - сказав Герус.

Він наголосив, що Україна купує газ на європейському ринку, і відсутність контрактів із "Газпромом" на постачання "блакитного палива" є принциповою позицією.

Депутат висловив сподівання, що Євросоюз підтримає шостий пакет санкцій проти росії, який включає поступове ембарго на постачання нафти з цієї країни, та розпочне підготовку сьомого пакета. Він наголосив, що держава-агресор має зрозуміти, що війна дорого їй коштуватиме.

Читайте також:У Чернівцях відбудеться форум для підприємців та бізнесменів, що зветься «RE:Локація»

З Білорусі по Україні була запущена мінімум 631 ракетаAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW