Синєгубов розповів, які військові злочини вчиняють росіяни проти жителів окупованих територій Харківської областіРашисти продовжують вчиняти військові злочини на окупованих територіях Харківщини.

Окупанти змушують жителів регіону виїжджати до території РФ, забираючи в них засоби зв’язку та документи. Про це повідомили у прес-службі Харківської обласної військової адміністрації з посилання на слова голови ХОВА Олега Синєгубова.

Олег Синєгубов заявив, що таким чином ворог перешкоджає тому, щоб люди далі могли виїхати до безпечних територій.

«Ми знаємо про ситуацію в кожному населеному пункті, який тимчасово перебуває в окупації. І щойно з’являється можливість допомогти - ми це робимо. В Ізюмі ворог намагався проводити мобілізацію серед місцевого населення, примушуючи ставати до лав збройних сил РФ. У Вовчанську окупанти на території одного з підприємств, обладнання якого вивезли в Росію, влаштували тюрму. Там застосовують силу до місцевих мешканців, змушуючи співпрацювати з окупаційним режимом. Ці дії і далі демонструють, що ворог продовжує вчиняти військові злочини саме проти цивільного населення. Коли ми звільняємо населені пункти, то бачимо і жертви серед цивільних, і тіла російських військових, які вони не забирають. Ми все це фіксуємо, щоб жоден військовий злочин не був залишений без уваги правосуддя», - наголосив очільник ХОВА.

Нагадаємо, що українська військова розвідка опублікувала перехоплення, де окупант розповідає, як ФСБ і війська Росії катують полонених у Харківській області. Детальніше про це читайте тут.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW