У Херсоні відновили мобільний зв'язокУ Херсоні відновлено мобільний зв'язок.

Про це повідомили у пресслужбі Мінцифри.

Через російське вторгнення в Україну й пошкодження базових станцій та мереж багато міст і населених пунктів мали перебої зі зв'язком, а в деяких регіонах він був взагалі відсутній. Херсон — один із них.

Унаслідок бойових дій було обірвано справний оптичний кабель, який ішов від сусіднього міста до Херсона. Саме він забезпечував роботу базових станцій у Херсонській області.

Технічні команди lifecell та Київстару провели тестування мережі та знайшли місце обриву. Далі lifecell взявся організовувати відновлення.

За сприяння Національного центру оперативно-технічного управління мережами телекомунікацій при Держспецзв'язку була забезпечена координація дій операторів, військової обласної адміністрації та військових ЗСУ для надання місцевим технічним бригадам можливості провести ремонтні роботи.

Команда двічі виходила на ремонт, але поверталася через обстріли ворога. Вчора один з операторів частково запустив голосовий зв'язок. А сьогодні зранку вдалося завершити відновлення пошкодженої оптичної мережі та запустити мережі всіх трьох мобільних операторів.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW