Скоро можна повертатися: мер Ірпеня розповів про ситуацію в місті, - ВІДЕОМер Ірпеня Олександр Маркушин анонсував, що наступного тижня містяни зможуть повернутися додому.

Про це він розповів у своєму відеозверненні.

За його словами, завдяки майже цілодобовій роботі профільних і комунальних служб в Ірпені майже на 100% відновлено водопостачання, близько на 80% - електропостачання та на 20% - газопостачання.

Ірпінь щодня оживає і розквітає. Уже зовсім скоро можна буде всім повертатися додому, - зазначив мер.

Маркушин зауважив, що в Ірпені пророблена величезна кількість роботи. У місті вже працює декілька супермаркетів і їх кількість щодня зростає. Також повертається бізнес. Комунальники наводять лад у парках, на вулицях, завершують ямковий ремонт доріг та тротуарних зон.

"Наші комунальники працюють 24\7. Ми робимо все можливе і неможливе, аби якнайшвидше відновити критичну інфраструктуру і надати можливість мешканцям безпечно повернутися до міста. Вже цього тижня я буду звертатися до містян і пояснювати, коли можна повертатися додому і де ми будемо вас зустрічати", - запевнив Маркушин і додав, що попереду дуже велика робота по відновленню будівель, які були розбомблені російськими окупантами.

Раніше місцева влада повідомляла, що в місті зруйновано 70 відсотків житлових  будинків.

Загалом на Київщині через постійні обстріли та окупацію пошкоджено більше 14 000 будівель.

Підписуйтеся на наш Telegram. Оперативно про найважливіше. Тільки перевірені новиниAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW