Через інформаційну блокаду мешканці Маріуполя вірять, що російська армія вже на Хрещатику – радник мераРосійські окупанти тримають мешканців Маріуполя у повній інформаційній блокаді та розповсюджують власну пропаганду, через що ті вірять, що армія держави-агресора нібито отримала контроль над Харковом та Києвом. Про це повідомив у телеграмі радник міського голови Маріуполя Петро Андрющенко, - передає Детектор Медіа.

«Окупанти наглухо закрили всі інформаційні потоки в місто та назовні. Можна дивуватись, але маріупольці на зараз в місті впевнені, що російські солдати марширують Хрещатиком, Харків під контролем росії та кожного чоловіка з Маріуполя при виїзді відправляють на фронт.

Більш того, задля утримання цієї блокади окупанти жорстко контролюють фото та відео. Ти не можеш почати робити навіть селфі без окремого дозволу солдат, а навіть при його отриманні – російській солдат завжди поруч і контролює, що ти зняв», – написав Андрющенко.

За його словами, вільно знімати в місті можуть тільки пропагандистські російські ЗМІ та працівники ФСБ.

«Саме тому ви можете побачити або точно вивернені кадри "благодарних маріупольців", або щось зняте швидко з машини. При виїзді на фільтрації теж видаляється весь контент, який може показати правду життя. Саме тому ми дивуємось "картинкам мирного життя", а маріупольці жахаються того, що "Зеленський назвав всіх маріупольців зрадниками і пообіцяв тюрму кожному"»,  – додав радник міського голови.

Вам також може бути цікаво:

  • 17-річний хлопець передавав інформацію про розташування та маршрути пересування ЗСУ у Слов’янську та Лимані
  • Розпочалася евакуація мирного населення з «Азовсталі»
  • Десантники знищили групу російських спецпризначенців із Сибіру на Донеччині


AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW