"Заробляють на крові": Зеленський розкритикував Туреччину, яка ввела нові туристичні маршрути для росіянПопри повномасштабне вторгнення росії в україну туреччина відкрила для росіян нові туристичні маршрути. 

У інтерв'ю EPT News президент України Володимир Зеленський розкритикував Анкару за нові туристичні маршрути, які країна ввела для росіян. У цей час мирні українці гинув від рук окупантів. 

За словами Зеленського, Туреччина з одного боку виступає посередником у переговорах і підтримує Україну важливими кроками, а з іншого - готує кілька туристичних маршрутів одночасно.

«Російський туризм привозить до Греції багато грошей довгі роки. Ми вважаємо, що вони заробляють на крові, а потім ці гроші везуть. Така ж і в Туреччині ситуація. З одного боку, Туреччина виступає посередником і підтримує Україну важливими кроками, а з іншого боку, ми бачимо одночасно підготовку туристичних маршрутів спеціально для російського туризму», - сказав Зеленський.

На його думку, якщо Туреччина і Україна хочуть мати дружні стосунки, про це потрібно говорити. Водночас, Зеленський наголосив, що підготовка до приймання росіян у Туреччині під час літнього сезону - є нечесним кроком.

«Особливо для російського туризму. Ми це теж бачимо. І я, як президент, якщо ми хочемо мати дружні стосунки, я повинен сказати, що це неможливо. Не можна так з цим справлятися, це подвійні стандарти. Це нечесно. Саме тому я звертаю увагу Туреччини на такі можливості, я вважаю, що так бути не може, тому що треба зробити вибір - за правду чи ні», - заявив він.

Президент України зауважив, що Туреччина робить гроші в той час, коли українці проливають кров у війні з росією.

Читайте також: Президент України розповів про евакуацію цивільних з "Азовсталі"AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW