Оріхів: як живуть люди в місті біля лінії фронту, - ВІДЕОМісто Оріхів Запорізької області опинилось біля лінії фронту, його околиці щоденно обстрілює ворожа артилерія. 

Як живе прифронтове місто, далі в відеорепортажі 061.

На даний момент російські війська тимчасово окупували три села Оріхівської громади: Нестерянку, Мирне і Копані. Сам Оріхів під українським прапором, але потерпає від щоденних ворожих обстрілів. Російська артилерія гатить по мікрорайону "Черьомушкі", що знаходиться на околиці міста. Місцева влада рекомендує жителям цього мікрорайону евакуюватись до Запоріжжя або до центру переселенців в Оріхові, з міста організовані евакуаційні рейси. За інформацією Оріхівської ОТГ, наступна евакуація до Запоріжжя запланована на 2 травня об 13.00 від міської ради. Реєстрація для евакуації за телефоном +380987538378.

Вулиці Оріхова майже безлюдні. Місцеві жителі кажуть, що з міста поїхали більше половини людей, в основному, жінки та діти. Більшість магазинів не працює, але нещодавно в громаду доставили гуманітарну допомогу і люди отримали продуктові набори. Є перебої з електропостачанням, водою, інтернет-зв'язком. 

Як раніше писав 061, в Оріхові внаслідок ворожого обстрілу згоріли 4 будинки та загинуло двое людей. AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW