На Буковину із небезпечних регіонів переїхали 70 підприємств70 підприємств перемістили своє обладнання, готову продукцію, сировину і матеріали на Буковину у рамках державної програми релокації,пише Сайт міста Чернівці 0372.ua

Ще 18 компаній – у процесі перевезення обладнання та продукції на територію краю. Про це інформує Департамент регіонального розвитку Чернівецької обласної військової адміністрації.

Так, у регіон перемістилися підприємства, що працюють у галузі легкої, харчової, деревообробної промисловості, IT-компанії та розробники програмного забезпечення. Зокрема, виготовляють пластмасові вироби, високовольтне обладнання, електронні проводи і кабелі, автоматичні каміни, плити з переробленого пластику, меблі, декоративну штукатурку тощо.

Переїхали виробництва з Києва та області, Запоріжжя, Дніпра, Слов'янська, Харкова, Миколаєва, Сум, Донецька, а також Житомирщини та Чернігівщини.

Держава також запровадила програму компенсації витрат на зарплату працевлаштованих переселенців . Роботодавці можуть отримати 6,5 тисячі гривень за кожного такого працівника протягом двох місяців.

Читайте також:Уряд Словаччини підготував стипендіальні програми для українців: як скористатися

У Чорному морі корабельне угруповання рашистів продовжує погрожувати ракетними ударами по УкраїніAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW