Дружина артиста з Тернопільщини Віктора Павліка, перебуваючи в Ізраїлі, поскаржилася на розлуку з чоловікомДружина співака Віктора Павліка Катерина Реп'яхова з маленьким сином поїхала в Ізраїль до сестри. Жінка опублікувала зворушливе відео на своїй інстаграм-сторінці у  якому розповіла, що так на довго не розлучалася з коханим чоловіком.

У соціальній мережі Катерина розповіла, що поїздку планувала ще до війни, але через повномаштабне вторгнення Росії довелося відкласти мандрівку. Декілька тижнів тому Реп'яхова поїхала туди з мамою та сином.
Раніше дівчина розповідала, що приїхала в Ізраїль до травня. Незалежно від того, яка буде ситуація в Україні, Катерина разом із сином повернеться додому. Там на них чекає Віктор Павлік. У відео, яке поширила блогерка, вона показала, як прощалася з коханим перед від'їздом. Також на ньому видно зворушливе ставлення Віктора до сина.

"Місяць без таточка… Ми ніколи в житті не розлучались так на довго. Мишко так подорослішав за цей місяць. Як багато сімей розлучила війна… Але ми гідно вистоїмо випробування, тому що ми – українці!"– наголосила Катерина Реп'яхова.

Дружина артиста з Тернопільщини Віктора Павліка, перебуваючи в Ізраїлі, поскаржилася на розлуку з чоловіком (ФОТО), фото-1

AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW