В Одесі запроваджено довгу комендантську годинуНа території Одеси запроваджується «затяжна» комендантська година – з 22-ї години 1 травня до 5-ї ранку 3 травня. Розпорядження  підписав очільник Одеської обласної військової адміністрації Максим Марченко.

Повідомив речник ОВА Сергій Братчук.

«Згідно з розпорядженням очільника Одеської військової адміністрації Максима Марченка, в Одесі запроваджено комендантську годину, яка триватиме з 22-ї години 1 травня до 5-ї години 3 травня. Забороняється перебування людей протягом цього часу на вулицях та в інших громадських місцях без спеціальних перепусток і посвідчень», - зазначив відеозверненні Братчук.

Речник ОВА наголосив, що на території Одеської області режим комендантської години залишається без змін, тобто з 22 години до 5 години.

Громадський транспорт в Одесі у період комендантської години функціонувати не буде. Так само буде повністю зупинена робота залізничного та автобусних вокзалів міста, про що заздалегідь поінформовані перевізники Одеської та інших областей, а також перевізники Румунії, Болгарії, Молдови та Польщі.

Протягом цього періоду в Одесі працюватимуть лише підприємства безперервного циклу виробництва та організації критичної інфраструктури, станції швидкої допомоги, ДСНС тощо.

Речник ОВА закликав одеситів з розумінням поставитися до запроваджених обмежень.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW