У Львові переселенцям надають послуги з пошуку роботи у місцях проживанняВперше у модульному містечку в Стрийському парку Львова провели виїзний прийом для переселенців щодо пошуку роботи. 

Станом на 29 квітня у Львові стартував пілотний проєкт  - переселенцям надають послуги щодо пошуку роботи безпосередньо в тих місцях, де вони мешкають. Вперше такий виїзний прийом провели в модульному містечку в Стрийському парку. Про це повідомили у пресслужбі Львівської міськради. 

Як зазначила керівниця управління персоналом Львівської міської ради Богдана Яремчук, за результатами місяця роботи Центру підтримки переселенців побачили, що до центру звертається мала кількість жінок. Часто такі переселенки змушені бути поруч із дітьми. Та й чоловіки, часто через пережитий стрес, часто через погане знання Львова та умов життя в громаді, можуть мати проблеми із працевлаштуванням.

"Виникла ідея приїхати в місця прихистку. Відтак, вперше в модульному містечку в Стрийському парку провели виїзний прийом переселенців. Левова частка звернень - від людей робітничих професій. Тішить, що люди оговтуються від пережитого, планують подальше життя. Ну а Львів, звісно ж, тільки виграє від притоку робочої сили, яка може зайняти вакансії. Тому робота в такому руслі із переселенцями триватиме й надалі", - зазначила Богдана Яремчук. 

Довідково. Із 19 березня у Львові розпочав роботу Центр підтримки вимушено переміщених українців. Він працює на вулиці Князя Романа, 6 щодня, окрім неділі.

За час роботи центру туди звернулося більше трьох тисяч людей. Також там переселенці можуть отримати юридичну консультацію, пораду від управління соціального захисту, а також психологічну підтримку.

Читайте також: Ракетна небезпека тривала понад дві години: як пройшла минула доба у Львові та області

Фото на головній умовне: пресслужби Львівської міськрадиAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW