Стало відомо, коли закінчиться загальна мобілізація в Україні, і кого точно не призовутьЗагальну мобілізацію в Україні було оголошено 24 лютого і триватиме вона до 24 травня. Згідно з Указом Президента, призов військовослужбовців має проводитись протягом 90 діб, але кінцева дата може ще змінитись.

Закон Верховної Ради України "Про мобілізацію" передбачає чотири хвилі мобілізації. На сьогоднішній день в Україні триває третя хвиля, коли до лав військовослужбовців призивається мобілізаційний резерв. Це військовозобов'язані громадяни, які закінчили військові кафедри вишів як офіцери запасу. У першій і другій хвилях в армію були призвані військовозобов'язані особи, і ті, хто має бойовий досвід або військову освіту, проходив термінову службу в армії або був звільнений у запас.

За законом до призову підлягають усі громадяни України від 18 до 60 років. Здебільшого – це чоловіки, але можуть бути мобілізовані жінки, які перебувають на військовому обліку за необхідними армії військово-обліковими спеціальностями.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW