Миколаївщина, Херсонщина, Одещина: на окупованих територіях готуються фейкові референдуми, а в Придністров'ї зростає активність провокаційНа окупованих територіях Херсонщини і Миколаївщини рашисти продовжують підготовку фейкових референдумів, окупанти захоплюють будівлі органів місцевої влади. На Одещині продовжується контрдиверсійна робота з виявлення колаборантів і агітаторів "руського миру". Зростає активність провокацій в Придністров’ї.

Про це повідомили в ОК "Південь". 

"На окупованих територіях Херсонщини і Миколаївщини продовжується діяльність рашистів із підготовки до фейкових референдумів. Перекривши виїзди з населених пунктів, окупанти захоплюють будівлі органів місцевої влади, зривають українські прапори, під бряцання зброї і роздачу гуманітарної допомоги збирають персональні дані місцевих для фабрикування результатів голосування.

Ворог намагається втриматися на зайнятих позиціях і звичною тактикою оскаженілого звіра вночі атакує Миколаїв системами залпового вогню "Смерч". Вражено житлові будівлі мірного населення, на жаль один з мешканців загинув.

Водночас, ворог також продовжує артилерійсько-мінометні обстріли населених пунктів, з яких відступив. Таким чином здійснюється і бойовий, і психологічний тиск на місцеве населення, яке ворог використовую в якості мирного щита своїх позицій.

На Одещині продовжується контрдиверсійна робота з виявлення колаборантів і агітаторів "руського миру", зростає активність провокацій в Придністров’ї та набувають поширення інформаційні вкиди про спроби України наносити привентивні удари по невизнаній республіці.

Сили і тактика дій корабельного угруповання флоту агресора в Чорному морі незмінні. Тож, загроза ракетних ударів залишається", - йдеться в повідомленні. 

Читайте також: Ракетний удар по Одещині 26 квітня, що відомоAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW