На Херсонщині окупанти вивішують на свої танки українські прапори і обстрілюють окуповані села для звинувачення України60 доба мужнього спротиву українського народу ворожій навалі співпала зі світлим святом Христового воскресіння! І це тільки зміцнює віру у нашу перемогу, потужність наших сил і відродження України.

Поточна оперативна обстановка на Півдні України від представника оперативного командування "Південь".

На окупованих територіях Херсонщини й Миколаївщини ворог продовжує психологічний та вогньовий тиск на мирне населення, проводить пропагандистські заходи з агітації населення на спротив українській владі та створення псевдо-республік, дискредитують Збройні Сили України фейковими вкидами, обстрілюють цивільні об’єкти.

Так, на околицю селища Грозове, на Херсонщині, виїхали танки окупантів із українськими прапорами. Ця демонстраційна колонна рушила в напрямку селища Молодецьке.

 Таким чином ворог намагається зімітувати присутність підрозділів Збройних Сил України на окупованих ним територіях. А потім, з тих самих танків, здійснює обстріл окупованих населених пунктів, подаючи місцевому населенню фейкову картинку атаки українськими військовими мирних жителів Херсонської області.

Наголошуємо: захисники України не обстрілюють цивільні об’єкти і населення, не відкривають вогню по населених пунктах, де окупанти ховаються за мирними мешканцями.

По позиціях загарбників наші ракетно-артилерійські підрозділи протягом ночі здійснили 12 уражень. Внаслідок чого втрати ворога склали 11 рашистів та 3 одиниці техніки, в тому числі броньованої.

В Чорноморській операційній зоні продовжує перебувати близько двох десятків одиниць корабельного складу флоту країни-агресорки, серед яких залишаються і підводні човни, в тому числі із ракетним озброєнням.

Просимо всіх дотримуватися заходів та алгоритмів безпеки, уникати масового скупчення людей, бути пильними і свідомими, не допомагати ворогу поширенням інформації про сили охорони та оборони, виявляти підозрілих осіб та інформувати про них відповідні органи та структури, утриматися від відвідування узбережжя і лісових масивів.

Єдині у прагненні перемоги ми сильні і непохитні!

Слава Україні!AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW