На Буковині у Великодню ніч буде діяти комендантська годинаНа Буковині комендантська година діятиме і у Великодню ніч. Її час залишається незмінним – із 23:00 до 05:00. 

Про це під час брифінгу повідомив начальник Чернівецької обласної військової адміністрації Сергій Осачук, пише Сайт міста Чернівці 0372.ua

«Напередодні найвеличнішого християнського свята безпекова ситуація в країні залишається напруженою. Чернівецька область – не виняток. Є загроза провокацій з боку ворога, тож закликаю буковинців непохитно дотримуватися обмежень комендантської години», – сказав Сергій Осачук. 

Він зазначив, що настоятелі усіх конфесій на Буковині усвідомлюють відповідальність за час великодніх богослужінь. 

«Ми у тісному діалозі із настоятелями усіх конфесій. Запитуйте у священників храмів про графік богослужінь у безпечних час. Пам‘ятайте, Бог завжди з нами. Його присутність не залежить від часу, коли ви перебуваєте у храмі», – наголосив начальник Чернівецької ОВА.

Сергій Осачук привітав буковинців із прийдешнім святом та закликав зустріти його з уважною і безпечною поведінкою, а також відповідально ставитися до сигналів повітряної тривоги. 

«Нехай Великдень стане для нас знаковим святом і дасть ще більшої сили духу та спроможності вигнати окупанта», – додав він.

Читайте також:У Харківській області ЗСУ звільнили три населених пункти

Буковинська поліція буде посилено забезпечувати правопорядок під час Великодніх святAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW